Všechny články

Plánujete rekonstrukci? Vybírejte kvalitní firmu!

Rekonstrukce bez ohledu na její velikost vždy vyžaduje notnou dávku odbornosti, aby vše fungovalo jak má. Pokud se jedná o rekonstrukci komplexní, je odbornost zásadní podmínkou pro kvalitní propojení všech činností, které komplexní rekonstrukce vyžaduje. U komplexních rekonstrukcím vhodné využít služeb profesionální firmy, která na rekonstrukci dosadí rovněž stavební dozor, jež je zainteresován na splnění všech podmínek a data předání rekonstrukce.

Jestliže v nejbližší době plánujete zrealizovat celkovou rekonstrukci Vašeho panelového bytu, máme pro Vás řešení. Je jím naše společnost Rekonstrukce bytu Praha. Svým klientům poskytujeme skutečně komplexní služby týkající se rekonstrukce, od úvodní schůzky a konzultačních služeb určených k vyjasnění veškerého zvoleného materiálu až po samotnou realizaci stavebních prací a ekologickou likvidaci vzniklého stavebního odpadu. Před zahájením rekonstrukce jsou naši pracovníci rovněž pověřeni zajištěním veškeré potřebné projektové dokumentace včetně architektonického návrhu.

Pokud budou mít zásahy do koncepce budovy zásadnější charakter, jsme rovněž připraveni vyřídit veškerá potřebná stavební povolení, v opačném případě je pouze nutné informovat obyvatele domu. Po sestavení harmonogramu, v rámci kterého rozdělíme práce na jednotlivé etapy, Vám také stanovíme pevné datum dokončení a předání díla. V případě, že se rozhodnete kontaktovat společnost Rekonstrukce bytu Praha za účelem spolupráce, navštivte naše oficiální, přehledně koncipované internetové stránky, v jejichž sekcích naleznete vše, co hledáte. Naši spolehliví zaměstnanci se budou těšit na oboustranně efektivní spolupráci, která povede k Vaší naprosté spokojenosti.