Pořiďte si pracovní oděvy za hubičku

Jaro je tady a spoustě řemeslníkům, firmám a také zahrádkářům, kteří v zimě nepracují, začínají sezónní práce. Opotřebované a roztrhané pracovní oděvy jsou potřeba nahradit novými a do další pracovní sezóny vkročit nejen řádně upraven, ale i bezpečně oblečen. Mezi nejčastěji pořizované pracovní oděvy patří pracovní montérky. Dnešní pracovní montérky již nejsou jen původní modráky, ale vyrábí se z kvalitních materiálů a v moderních střizích. Plně uspokojí i náročného zákazníka, který si přeje s montérkami chodit mezi lidmi a nestydět se za své pracovní oblečení. Na eshopu www.dobrytextil.cz nabízíme moderní pracovní oděvy pro různé profese.

Kromě pracovních montérek a kalhot nabízíme i další pracovní oděvy a volnočasové oblečení za příjemné ceny. V nabídce jsou například pracovní vesty, montérkové kraťasy, pracovní kombinézy i softshellové bundy. Z profesních oděvů nabízíme oděvy pro svářeče, řezníky, gastronomy, laboranty i lesníky. Nabídku pracovních oděvů doplňují ochranné pomůcky, zejména rukavice, přilby, sluchátka a jiné vybavení.

Dopřejte vašim nohám to, co si zaslouží!

Kvalitní pracovní obuv patří mezi nejdůležitější doplňky pracovníka, který většinu dne stojí na nohách. Pracovní obuv by tedy měla být nejen kvalitní, pevná, ale měla splňovat i určitý stupeň ochrany podle prostředí, ve kterém bude pracovní obuv používána. Na eshopu nabízíme kvalitní popisky včetně kvalifikace obuvi.

Pracovní oděvy vs. zaměstnavatel

Jste v pozici zaměstnance, nebo zaměstnavatele a řešíte otázku zákonné povinnosti pořízení pracovních oděvů či obuvi? Tuto záležitost vám objasníme. Zaměstnavatel je povinen zajistit pro své zaměstnance bezpečné pracovní prostředí. Pokud toto zdraví nezávazné pracovní prostředí nedokáže zajistit, je povinen svým zaměstnancům poskytnout ochranné pracovní prostředky. Záleží tedy, jaká práce má být vykonávána a v jakém prostředí.

Potisk na pracovní oděvy

Kromě prodeje pracovních oděvů nabízíme i realizaci potisků a výšivek na textilní materiály. Na zakoupené pracovní oděvy vám můžeme vytisknout logo firmy, webovou adresu a jiné obrazce. Jak se na pracovní oděvy tiskne a kolik to stojí? Mezi nejčastější způsoby potisku patří bezesporu sítotisk, transferový potisk a odolný flock potisk. Každá ze zmíněných metod má své výhody i nevýhody. Pokud si nejste jistí, jaká metoda je pro Vás nejvhodnější, rádi vám na www.dobrytextil.cz poradí a zpracují nezávaznou cenovou kalkulaci.