Pro firmy

Nabízíme tématicky zaměřený katalog pro zlepšení pozice vaší internetové stránky ve vyhledávačích.

Chcete zadarmo propagovat svoji firmu prostřednictvím zajímavého a pro čtenáře přínosného článku? Můžete prezentovat novinky ve Vaší společnosti, akční nabídky, rozšížení sortimentu, nebo můžete představit svoje služby. Rádi takový článek zadarmo zveřejníme v příslušné kategorii na našem portálu ProPracanty.cz.

Vytváříme kvalitní obsah a přivádíme vám nové zákazníky!

Vložení článků je pouze pro firmy podnikající v oborech podle vybraných kategorií. Pro vložení článku si můžete vybrat z těchto kategorií:

  • Pracovní oděvy
  • Pracovní obuv
  • Ochranné pomůcky
  • Reklamní textil

Nabízíte i služby? Informujte své zákazníky!

Po přihlášení můžete sami vložit článek nebo nám zašlete podklady na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , my Vám článek rádi připravíme a uveřejníme.

Otázky a odpovědi

Proč je výhodné vložit PR článek?

Důvody jsou hned dva. Tím prvním důvodem je, že získáte nový kanál, odkud k vám mohou proudit nový zákazníci. Cílem ProPracanty.cz je spojovat firmy se zákazníky. Druhým důvodem jsou zvyšující se nároky vyhledávačů pro řazení ve výsledcích hledání.

„Pomáháme vašim stránkám růst.“

Proč jsou tématické weby důležité pro vyhledávače?

Čím dál větší váhu dávají vyhledávače právě off-page faktorům, tedy kvalitním zpětným odkazům. Jednoduše řečeno vyhledávače chtějí, aby odkazy směřující na vaše stránky byly z relevantních stránek. Čím důvěryhodnější odkaz z tématicky zaměřeného webu budete mít, tím vyšší hodnocení vašich stránek od vyhledávačů dostanete.

Jakým způsobem se články budou řadit?

Články se budou řadit vždy od nejnovějšího dle data vložení. Na stránce bude seznam článků a pod tímto seznamem se budou zobrazovat PR články.

„Za vložení článku nic neplatíte.“

Není tady zatím moc článků?

Využijte toho! Tento obsahový web budeme neustále vylepšovat tak, aby dokázal přilákat návštěvníky. Pokud zde bude méně článků, nebude mít zpočátku tak silný SEO efekt pro vaše firemní stránky, ale je zde větší pravděpodobnost, že návštěvník tohoto webu se přes článek dostane na váš e-shop.

Na druhou stranu, pokud zde bude hodně podobně zaměřených článků, váš e-shop získá kvalitní zpětný odkaz, který mu pomůže dostat se na vyšší pozice ve vyhledávačích!

„Náš cíl: tvorba kvalitního a tématicky zaměřeného portálu pro firmy i zákazníky.“

Kolik mohu vložit článků?

To záleží zcela na vás. Čím více obsahově zajímavých a kvalitních článků budete mít, tím je větší pravděpodobnost, že váš web z hlediska SEO posílí a získáte větší přísun zákazníků z vložených obsahových článků. Pro vložení více než jednoho PR článku požadujeme vložení našeho odkazu na váš e-shop.

Jak se ZDARMA zviditelnit?

Kromě zobrazení vašeho PR článku se můžete ještě více zviditelnit pro návštěvníky tohoto webu. Stačí vložit odkaz na náš web www.ProPracanty.cz na váš eshop.

Co tím získáte:

  • vložení neomezeného množství PR článků
  • vkládání odkazů přímo do článků
  • vložení fotek do článků a loga firmy u nadpisu
  • zařazení e-shopu do kategorie „Obchody

 

Kód pro vložení na Váš eshop:

<a href="http://www.propracanty.cz" title="Stránka pro pracanty všech profesí">www.ProPracanty.cz</a>